会社設立 | 合資会社の資本金について | 相談無料!東京都新宿区 アレシア税理士法人

合資 会社 設立

Jako człowiek nałogowo kupujący płyty z muzyką nauczyłem się szukać cenowych okazji. Oto kilka miejsc, gdzie można znaleźć dobrą muzykę w dobrej cenie.

Tanie płyty / Tania muzyka

Od razu zaznaczam: to żadna wiedza tajemna, więc dla większości z Was nie będzie to żadną nowością. Sam szperam w nich od kilku lat ze świetnym skutkiem. Moja dyskografia sukcesywnie się powiększa i…

Po pierwsze – kupuję płyty, które chcę mieć na półce w niższej cenie.

Po drugie – poznaję nowe wartościowe zespoły, za muzykę których nie muszę płacić fortuny.

* empik.com – to miejsce, gdzie najczęściej szukam cenowych muzycznych okazji. To tutaj kupiłem całkiem ostatnio płyty „Rebel Meets Rebel” za 13 złotych, Kult MTV Unplugged (2CD + DVD) za 25 złotych, Abradab „Ostatni poziom kontroli” za 19 złotych, a wcześniej m.in. Marylin Manson „Mechanical Animals” za 18 złotych, Sade „Bring Me Home Live” (CD + DVD) za 30 złotych, Totam „Let’s Play” za 10 złotych, Apatia „Pneuma” za 13 złotych, Hey „Karma” za 10 złotych, Anita Lipnicka, John Porter „Goodbye”. Mógłbym wymieniać tak długo, bo zamówień było już sporo. Dziś część tych płyt kosztuje dwa razy tyle, inne mają tę samą cenę, jeszcze inne pewnie trochę potaniały.

Aby znaleźć promocje na empik.com, wystarczy ze strony głównej wejść w dział MUZYKA, a tam po lewej stronie mamy PROMOCJE odpowiednio posegregowane, np.: Muzyka polska i zagraniczna do 60% taniej, Ponad 300 płyt od 18,99 zł, Jazz i muzyka klasyczna do 50% taniej. Zakładki te mogą się zmieniać, warto więc zaglądać co jakiś czas, czy nie pojawiła się nowa promocja.

Warto też od czasu do czasu zajrzeć na http://www.empik.com/regulaminy-empiku. Tu z kolei pojawiają się informacje dotyczące promocji w fizycznych salonach EMPiK.

Mam też jeszcze jeden sposób na znalezienie tanich płyt z dobrą muzyką. Wchodzę do działu muzyka, wybieram konkretną kategorię (np. ciężkie brzmienia, hip-hop) i wybieram opcję „Sortuj według:” >>> Ceny rosnąco. I otrzymuję wyniki wyszukiwania płyt w danej kategorii od najtańszych.

Internetowy sklep Empiku przez długi czas był moim głównym źródłem tanich płyt. Przede wszystkim dlatego, że ma opcję osobistego odbioru w dowolnym punkcie sieci na terenie kraju – przy wyborze tej opcji nie płaci się za przesyłkę. Często warto nawet zamówić płytę, która jest na półce w Empiku, bo w sklepie internetowym jest o 1-4 złotych tańsza. Może to nie dużo, ale przy zakupie kilku płyt można wcale niemało zaoszczędzić.

Piszę jednak „był”, bo coraz chętniej robię zakupy na merlin.pl.

* merlin.pl – jak tutaj znaleźć muzyczne promocje? Na stronie głównej jest zakładka PROMOCJE (tuż przy logo sklepu), a tam podział na poszczególne działy. Muzyka jest czwarta w kolejności. I już można nurkować, szukać, wybierać. Można również sortować płyty wg „ceny rosnąco”.

Tutaj kupiłem np. Kasia Nosowska „Unisexblues” za 18,50 zł , Ania Rusowicz „Mój big-bit” za 17,35 zł, Quuens Of The Stone Age „Songs for the deaf” za 17,50 zł, John Porter „Back In Town” za 13 złotych, Proletaryat „Prawda” za 20 zł, Audioslave „Revelations” za 17 zl, Thy Disease „Anshur Za” za 7,50 zł, Mademoiselle Karen „Attention” za 7 zł,, Cuba De Zoo „Rozkaz” za 7 zł, K.A.S.A. „Wszystko od nova” za 5 złotych.

Muzyczne promocje na merlin.pl i empik.com przynajmniej w części się pokrywają i zauważyłem, że często to merlin wygrywa cenowo. Zazwyczaj jest to 1-3 złote różnicy na korzyść pierwszego, ale najczęściej wybierałem empik.com właśnie ze względu na możliwość osobistego odbioru w dowolnym punkcie sieci, czyli oszczędzałem na przesyłce. Merlin oczywiście także ma punkty osobistego odbioru, gdzie koszty przesyłki wynoszą 0 złotych, ale tych jest zdecydowanie mniej i akurat w moim mieście punktu takowego nie ma (sprawdźcie jednak, może w Waszym mieście taki jest >>> http://merlin.pl/info/help/delivery.html#punktyOdbioru).

Przy kosztach przesyłki w okolicach 8-9 złotych zamówienie jednej płyty, która kosztuje np. 10 złotych na merlin.pl już niespecjalnie się opłacała, lepiej było wziąć ją za 13 złotych na empik.com. Ale… jakiś czas temu pojawiła się opcja odbioru przesyłki w kiosku Ruchu. Koszt to 6,50 zł, więc ciągle niemało, ale przy zamówieniu 3-4 płyt może już być bardziej ekonomicznie, niż na empik.com. Szczególnie, jeśli zamówienie złoży się z kolegą, który poniesie połowę kosztów przesyłki. A jeśli Wasze zamówienie przekroczy 89 złotych, to koszt przesyłki zmniejsza się o połowę do 3,25 złotego.

Dodatkowo na merlin.pl zdarzały się już promocje na przesyłkę, np. 99 groszy za odbiór w kiosku Ruchu, albo np. -15 procent na wszystko z działu Muzyka. Warto więc śledzić, albo zapisać się do niuslettera.

Dobra Muzyczka – na to miejsce trafiłem na Facebooku. Można tu kupić sporo dobrej muzyki w bardzo dobrej cenie. Najczęściej nie przekracza ona 8 złotych. Tu kupiłem już płyty takich wykonawców, jak Orbital, Lamb, Kosheen, Timbaland & Magoo, Gwen Stefani, Outkast, Joss Stone (każda za 8 zł), ale trafiłem także np. Carcass „Heartwork” (tu już za 36 złotych, ale to bardzo dobra cena za ten krążek, normalnie kosztuje 55-60 zł).

Znajdują się tu pojedyncze egzemplarze ciekawych albumów, zafoliowane tzw. Replay-CD, zdarzają się używane sztuki, ale działające bez żadnych zarzutów. Warto więc śledzić regularnie, co się na tym fanpage’u pojawia. Wystarczy wejść na >>> Dobra Muzyczka na Facebooku  zaklepywać płyty i kontaktować się na priv w sprawie opłaty i sposobu odbioru, przesyłki. Istnieje także możliwość zamówienia (nawet trudno dostępnej) płyty. Wystarczy podać autora i tytuł płyty, a prowadzący ten fanpage postara się pomóc w zakupie poszukiwanego krążka.

To są trzy najczęściej odwiedzane przeze mnie miejsca, gdzie można kupić niedrogo dobre płyty. Ale oczywiście miejsc takich jest dużo więcej. Oto jeszcze kilka z nich.

* fan.pl – na stronie głównej na pasku są dwa miejsce, gdzie warto zaglądać. To PROMOCJE i WYPRZEDAŻE. Można tu

Source: http://www.kaisya-setsuritsu.com/動画を見ます 合資 会社 設立

会社設立 | 合資会社の資本金について | 相談無料!東京都新宿区 アレシア税理士法人

詳細について 合資 会社 設立

Q.結局、会社の設立費用は総額でいくらかかるのですか?

会社設立をご依頼いただいた場合に発生する費用をまとめますと、以下のようになっております。

Q.税理士顧問契約は必ず必要になりますか?

はい、弊社は税理士事務所ですので、会社設立のみというご依頼はお受けしておりません。

設立後の税理士契約とセットでキャンペーンとさせていただいております。

※契約期間に制限はございませんが、キャンペーン適用時につきましてはご契約解除の際に事務手数料が発生する場合がございます。

Q. 税理士さんというのは何をしてくれるのでしょうか?

税理士の仕事を簡単にお伝えしますと、以下のような業務になります。

その他、役員報酬の金額の設定や、雇用や解雇など経営全般のご相談全般にお答えします。 また弁護士や社会保険労務士などの専門家が必要な場合は、ご紹介いたします。 会社経営の中で何か困ったことがあった場合にまず連絡する連絡先とお考え下さい!

Q.税理士さんに依頼しないで、すべてを自分ですることは可能なのでしょうか?

現実的には非常に厳しいと思われます。

法人税の申告書を例に取りますと約15枚程度の申告書を税務署へ提出することになり、 税金の専門家以外の方が手作業で作成するには多大な時間と知識が必要となってくるかと思います。

また税務申告の代理は法律で税理士にしか認められておりませんので、 申告代理作業を税理士資格がない方が申告をすることはできません。

Q.直接会って設立の相談をしたいのですが、 料金はかかりますか?

会社設立のご相談は全て無料でさせていただいております。

会社設立の流れから税金や助成金、社会保険のことまで会社設立に関することなら何でもお気軽にご相談ください!

そして実際にお会いして柳田税経事務所の雰囲気も知っていただけたらと思っております。

Q.現在在職中なので平日の昼間はお伺いできないのですが、夜や土曜にもご相談できますか?

はい!弊社の営業時間は基本的には9時~18時になりますが、ご相談に応じて対応させて頂いております。

Q.会計の知識や経験がないので設立後が不安なのですが、基礎的な事から教えていただけるのでしょうか?

はい!もちろんです!!最初は誰もが未経験者です。

柳田税経事務所では会計に馴染みのない方でも経営の基本的な知識が身に付くように「経営者塾」などもご用意しております。

また疑問や問題が発生した場合は、メールやお電話でいつでもお問い合わせいただけます。

迅速かつ丁寧に回答させていただきます。

Q.会社設立したほうが良いか、個人事業主をしていくほうが良いか迷っています。

会社を設立して法人格にするべきか、個人事業主として事業を行うかは実は複雑な問題です。

法人のメリットを簡単にまとめると、

などがあります。 ぜひご相談ください。

当事務所は、皆様の個人情報の重要性を認識し、その適切な収集、利用、保護をはかるとともに、安全管理を行うため、 以下に定めるプライバシーポリシーを遵守します。

当事務所は、個人情報(特定の個人を識別できる情報)を取り扱う際に、 個人情報の保護に関する法律をはじめ個人情報保護に関する諸法令、 ならびに本ポリシーを遵守します。

当事務所は、あらかじめご本人の同意を得た場合、および法令により認められた場合を除き、 あらかじめ特定された利用目的の達成に必要な範囲内でのみ個人情報を取り扱います。

お客様から個人情報をご提供いただく場合、その情報は原則としてお客様に対し当事務所のサービス及び関連情報をご提供する目的、 または、当事務所のサービスを改善する目的にのみ利用いたします。 それ以外の目的に利用する場合は、個人情報をご提供いただく際に予めその目的を明示いたします。 お客様の個人情報をこれら正当な目的以外に無断で利用いたしません。

当事務所は、お預かりした個人情報を利用目的の範囲内で正確・最新の内容に保つよう努め、 不正なアクセス、漏えい、改ざん、滅失、き損等を防止するため、現時点での技術水準に合わせた必要かつ適切な安全管理措置を講じ、 必要に応じて是正してまいります。

当事務所は、法令により認められた場合を除き、ご本人の同意を得ることなく、第三者に個人情報を提供しません。

当事務所は、個人情報の開示、訂正、利用(商品やサービスの紹介)の停止、消去その他の個人情報の取り扱いに関する ご意見やお問い合わせに対し、法令の規定に基づき、適切に対応いたします。

苦情・相談・お問い合わせ等があった場合は、誠実かつ迅速な対応に努めます。 電話番号:0285-23-2233

事務所概要

税理士会計事務所「柳田税経事務所」公式サイトはこちら

~ 小山市、宇都宮市、栃木市、古河市、結城市、筑西市のお客様が多い事務所です ~

〒323-0807 栃木県小山市城東4-16-8 フリーダイヤル:0120-730-729 TEL 0285-23-2233 FAX 0285-23-5222 URL:http://www.yanagitazeikei.net 営業日: 土日祝祭日を除く平日 営業時間: 9:00~18:00

Copyright (C) 柳田税経事務所, All Rights Reserved.

Source: http://gramuzyka.redblog.gk24.pl/2014/03/03/tania-dobra-muzyka-gdzie-ja-kupic/

Leave a Replay

Submit Message